Τελετή Αποφοίτησης 2022

May 2, 2022

Με χαρά σας προσκαλούμε σε Τελετή Αποφοίτησης που θα διεξαχθεί στις 17 Ιουνίου 2022 στο ξενοδοχείο Coral Beach Hotel & Resort.

Οι φοιτητές μπορούν να δηλώσουν την πρόθεση τους να συμμετάσχουν στην Τελετή μέσω του συνδέσμου https://lms.nup.ac.cy/graduation/ μέχρι την 3η Μάϊου 2022.

Στην Τελετή θα μπορούν να συμμετάσχουν οι απόφοιτοι των ακαδημαϊκών χρονιών 2019-20, 2020-21 και του Χειμερινού Εξαμήνου 2021-22 (μέχρι τον Φεβρουάριο 2022).

Στην Τελετή θα μπορούν να συνοδεύσουν τους απόφοιτους μέχρι τρεις(3) καλεσμένοι.

Η ώρα διεξαγωγής της Τελετής θα ανακοινωθεί όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής

Περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με την ημέρα της Τελετής θα ανακοινωθούν σε μετέπειτα στάδιο.

*Σημειώνεται ότι, σε περίπτωση που οι συνθήκες το επιβάλουν ο πιο πάνω προγραμματισμός ενδέχεται να αλλάξει με απόφαση του Πανεπιστημίου.

** Η τελετή αποφοίτησης θα μεταδοθεί ζωντανά στο YouTube και το Facebook του Πανεπιστημίου.