ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

“Career Week 2023”

06/03 - 10/03 @ 12:00 - 12:00
Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος ανακοινώνει την έναρξη της “Εβδομάδας Καριέρας 2023” από τις 6 μέχρι τις 10 Μαρτίου, κατά την οποία εταιρείες και οργανισμοί από διάφορους επαγγελματικούς κλάδους θα έρθουν σε επαφή με τους/τις φοιτητές/τριες μας.
Η “Εβδομάδα Καριέρας 2023” δίνει την ευκαιρία στους/στις φοιτητές/τριες μας αλλά και αποφοίτους μας να έρθουν σε επαφή με πιθανούς εργοδότες και να ενημερωθούν για τις τρέχουσες ανάγκες της αγοράς εργασίας.
Οι εταιρείες και οργανισμοί που θα λάβουν μέρος με φυσική παρουσία στο χώρο του Πανεπιστημίου στις 8 Μαρτίου 2023 θα παρουσιάσουν την εταιρική τους κουλτούρα, το όραμά τους καθώς και τις διαθέσιμες θέσεις εργασίας. Οι φοιτητές/τριες θα έχουν την ευκαιρία να μιλήσουν απευθείας με τους εκπροσώπους των εταιρειών και να δικτυωθούν μαζί τους.
Κατά τη διάρκεια της “Εβδομάδας Καριέρας 2023” θα διοργανωθούν εργαστήρια, σεμινάρια και παρουσιάσεις από επαγγελματίες σε θέματα Ανθρώπινου Δυναμικού, όπως επίσης στελέχη επιχειρήσεων θα μοιραστούν τις γνώσεις και την εμπειρία τους σε διάφορα θέματα που σχετίζονται με τον κλάδο τους.
Ενθαρρύνουμε όλους τους/τις φοιτητές/τριες μας να συμμετέχουν στην “Εβδομάδα Καριέρας 2023” και να επωφεληθούν από αυτή τη μοναδική ευκαιρία που παρέχει το Κέντρο Σταδιοδρομίας του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος.

• Date: 06/03 - 10/03
  • Time: 12:00 - 12:00