ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

“Εβδομάδα Καριέρας 2023” “Boost your employability – Δεξιότητες και χαρακτηριστικά που απαιτεί η σύγχρονη αγορά εργασίας”

06/03 - 06/03 @ 12:00 - 13:00

Οι εκδηλώσεις της “Εβδομάδας Καριέρας 2023” ξεκινάνε με το σεμινάριο “Boost your employability – Δεξιότητες και χαρακτηριστικά που απαιτεί η σύγχρονη αγορά εργασίας” με ομιλήτρια τη Μαριγιώργια Βοσκαρίδου για τους/τις φοιτητές/τριες και απόφοιτους του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος.

Η Μαριγιώργια Βοσκαρίδου είναι σύμβουλος προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης με πολυετή εμπειρία στους τομείς της διαχείρισης σταδιοδρομίας και της αυτοβελτίωσης. Είναι κάτοχος μεταπτυχιακού στη Συμβουλευτική καθώς και πιστοποιημένη NLP Master Practitioner από το University California Santa Cruz. Είναι επίσης, Ειδικός Επιστήμονας στο Γραφείο Διασύνδεσης του ΤΕΠΑΚ , πιστοποιημένη εκπαιδεύτρια από την Αρχή Ανάπτυξης Ανθρώπινου Δυναμικού και ενεργό μέλος της ομάδας των εκπαιδευτών του Συμβουλίου Νεολαίας Κύπρου όπου πραγματοποιούνται δράσεις με στόχο την ενδυνάμωση των νέων και την προώθηση της μη-τυπικής μάθησης.

Παρακολουθήστε διαδυκτιακά στον παρακάτω σύνδεσμο ΕΔΩ

• Date: 06/03 - 06/03
  • Time: 12:00 - 13:00