ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

“Current Issues for Equality in Employment Matters”

15/05 - 15/05 @ 16:00 - 18:00

Στο πλαίσιο διδασκαλίας του μαθήματος Εργατικό Δίκαιο η Νομική Σχολή του Πανεπιστημίου Νέαπολις Πάφος, διοργανώνει webinar με θέμα “Current Issues for Equality in Employment Matters”. Ομιλήτρια είναι η Anna Zilli, Associate Professor, University of Udine, Italy. Η παρουσία της κ. Anna Zilli είναι μία μοναδική εκπαιδευτική ευκαιρία για τους φοιτητές του Νεάπολις.

Το webinar θα λάβει χώρα την 15η Μαϊου 2023 στις 16.00 ώρα Κύπρου.

Παρακολουθήστε το σεμινάριο πατώντας ΕΔΩ

Το ζήτημα απασχολεί το μάθημα του Εργατικού Δικαίου σε όλες τις εκφάνσεις του. Στο ίδιο πλαίσιο, τον Δεκέμβριο του 2022 έδωσε διάλεξη η Stella Kaltsouni, Policy Officer, Financial Markets Infrastructure Unit, Directorate-General for Financial Stability, Financial Services and Capital Markets Union (DG FISMA), European Commission, και ήδη Deputy Head of the Macroprudential Policy Unit in DG FISMA”

• Date: 15/05 - 15/05
  • Time: 16:00 - 18:00