ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Neapolis University Pafos Cyprus Swim Series 2023

21/05 - 21/05 @ 08:00 - 13:00

Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος σε συνεργασία με την Cyprus Athletic Tourism διοργανώνουν το Neapolis University Pafos Cyprus Swim Series στις 21 Μαϊου 2023 στην παραλία Αλυκές.

Το Cyprus Swim Series είναι μια συλλογή από αγώνες κολύμβησης που διοργανώνονται στα πιο γνωστά σημεία της Κύπρου. Ο διαγωνισμός περιλαμβάνει αγώνες κολύμβησης αντοχής ενηλίκων 3 χλμ και 5 χλμ, καθώς και αγώνες νεανίδων 1,25 χλμ και αγώνες για παιδιά 0,5 χλμ. Στο Cyprus Swim Series, υπάρχει ένας αγώνας για όλους, ανεξάρτητα από την κολυμβητική σας εμπειρία.

Οι αθλητές και οι τουρίστες θα έχουν την δυνατότητα να απολαύσουν την πλούσια ιστορία, τον ζωντανό πολιτισμό και τη μαγευτική φύση του νησιού στα όμορφα μέρη της Πάφου. Είτε λάβετε μέρος στον αγώνα είτε απλώς παρακολουθήσετε, θα έχετε την ευκαιρία να ανακαλύψετε τη γειτονιά, να απολαύσετε την απολαυστική κουζίνα και να γνωρίσετε πλήρως την ξεχωριστή κουλτούρα της Κύπρου. Αναμφίβολα θα απολαύσετε μια πολύ μοναδική στιγμή στο Cyprus Swim Series με τα άφθονα πράγματα να δείτε και να κάνετε εκεί.

Το Cyprus Swim Series είναι ο κορυφαίος αγώνας μαραθωνίου κολύμβησης ανοιχτής θάλασσας τόσο για συμμετέχοντες όσο και για θεατές. Υπάρχει κάτι για όλους στο Cyprus Swim Series, με όμορφες τοποθεσίες, ένα ασφαλές και καλά οργανωμένο περιβάλλον και μια σπάνια ευκαιρία να γνωρίσετε τη φυσική ομορφιά της Κύπρου. Γιατί τότε να περιμένετε; Για να ξεκινήσετε το δρόμο σας προς τη μεγαλύτερη εμπειρία κολύμβησης ανοιχτής θάλασσας, εγγραφείτε σε αυτό το συναρπαστικό γεγονός.

Μην χάσετε αυτή την αξέχαστη εμπειρία και δηλώστε συμμετοχή ΕΔΩ

• Date: 21/05 - 21/05
  • Time: 08:00 - 13:00