ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

“Εβδομάδα Καριέρας 2023” Δίκτυο EURES / Θέσεις Εργασίας στην Ευρώπη

07/03 - 07/03 @ 12:30 - 13:30

Στο πλαίσιο των εκδηλώσεων της “Εβδομάδας Καριέρας 2023” το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος ως νέο μέλος του δικτύου EURES διοργανώνει ομιλία απο την κυρία Γιώτα Παναγή EURES Advisor του δικτύου EURES στην Κύπρο προς τους/τις φοιτητές/τριες και απόφοιτους του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος.

Η κυρία Παναγή θα μιλήσει για τις δράσεις του δικτύου EURES και τις ευκαρίες που προσφαίρει στην επαγγελματική σταδιοσρομία των νέων. Μαζί της θα είναι και εκπροσώποι του δικτύου EURES την Δανίας για να ενημερώσουν τους/τις φοιτητές/τριες και απόφοιτους του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος για τις συνθήκες εργασίας αλλά και για τις διαθέσημες θέσεις εργασίας στην Δανία.

Η ομιλία αποτελεί μια πολύτιμη ευκαιρία για τους/τις φοιτητές/τριες και απόφοιτους του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος να ενημερωθούν για τις προοπτικές που προσφέρει η εργασιακή αγορά στο εξωτερικό. Τέλος, η εκδήλωση αποτελεί μια πολύτιμη ευκαιρία για τους/τις συμμετέχοντες να συνδεθούν και να δικτυωθούν με επαγγελματίες από διάφορους τομείς και χώρες.

Την ομιλία θα μπορείτε να παρακολουθήσετε διαδικτυακά ΕΔΩ

• Date: 07/03 - 07/03
  • Time: 12:30 - 13:30