ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

Παρουσίαση Εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακών Προγραμμάτων

15/07 - 15/07 @ 18:30 - 19:30

Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφου σας προσκαλεί στην διαδικτυακή του εκδήλωση με σκοπό την ενημέρωση του κοινού για τα εξ αποστάσεως μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών των κλάδων Δημόσιας Διοίκησης κατευθύνσεων Γενικής Διοίκησης, Διοίκησης Υπηρεσιών Υγείας και Εκπαιδευτικής Διοίκησης, και Εκπαιδευτικής Ψυχολογίας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να λάβουν σημαντικές πληροφορίες για τα προγράμματα απευθείας από τους διδάσκοντες ακαδημαϊκούς και τους σύμβουλους σπουδών του Πανεπιστήμιου.

Πάνελ για το εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Δημόσιας Διοίκησης :

• Υπεύθυνος κατεύθυνσης Γενικής Διοίκησης: Λέκτορας Πανεπιστημίου Νεάπολις Γιώργος Μεραμβελιωτάκης
  • Υπεύθυνη κατεύθυνσης Διοίκησης Υπηρεσιών Υγείας Λέκτορας Πανεπιστημίου Νεάπολις Δήμητρα Λατσού
  • Υπεύθυνη κατεύθυνσης Εκπαιδευτικής Διοίκησης καθηγήτρια Αναστασία Αθανασούλα- Ρέππα

Πάνελ για το εξ Αποστάσεως Μεταπτυχιακό Πρόγραμμα Εκπαιδευτικής Ψυχολογίας :

• Δ/ντρια Προγράμματος Εκπαιδευτικής Ψυχολογίας: Λέκτορας Χριστιάνα Κούνδουρου
  • Αν. Δ/ντρια Προγράμματος Εκπαιδευτικής Ψυχολογίας: Λέκτορας Γλυκερία Π. Ρέππα