Συνδιοργάνωση Ομιλίας «Θερμογέφυρες και πράσινα άλογα»

Συνδιοργάνωση Ομιλίας «Θερμογέφυρες και πράσινα άλογα»

Το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος σε συνεργασία με τον Σύλλογο Πολιτικών Μηχανικών Κύπρου ΣΠΟΛΜΗΚ διοργάνωσαν ομιλία με θέμα: «Θερμογέφυρες και πράσινα άλογα». Ο κύριος ομιλητής ήταν ο κ. Μίλος Ίλιτς Πολιτικός Μηχανικός, Α΄ Αντιπρόεδρος ΚΔΣ ΣΠΟΛΜΗΚ. Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στις 10 Απριλίου η ώρα 18:00 στο  Αμφιθέατρο Κερύνεια στο Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος. Οι παρευρισκόμενοι είχαν την ευκαιρία να ενημερωθούν σχετικά με τις θερμογέφυρες σε κτίρια καθώς και τρόπους αντιμετώπισης των απωλειών ενέργειας σε κτίρια.