Results of the State Student Bursary 2014-15

June 22, 2015

Μετά από την αξιολόγηση όλων των αιτήσεων που υποβλήθηκαν, το Υπουργείο Παιδείας και Πολιτισμού έχει προχωρήσει στην έγκριση των αιτήσεων, σύμφωνα με τον αριθμό των μορίων που συγκέντρωσαν.

Επισυνάπτεται ο πίνακας των δικαιούχων φοιτητών καθώς και οι οδηγίες του Υπουργείου Παιδείας και Πολιτισμού σχετικά με την καταβολή των ποσών προς τους δικαιούχους φοιτητές. ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ ΤΙΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΒΕΤΕ ΥΠΟΨΗ ΣΑΣ ΤΙΣ ΣΧΕΤΙΚΕΣ ΠΡΟΘΕΣΜΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΒΑΛΕΤΕ. Τα δικαιολογητικά παρακαλούμε να προσκομίζονται στην αρμόδια λειτουργό, κα Άντρεα Λούβαρη, γραφ. 104, τηλ. 26843315, Δευτέρα – Παρασκευή, 10-12 π.μ. και 3-5 μ.μ.