Σχολή Αρχιτεκτονικής και Γεωπεριβαλλοντικών Επιστημών – Έκθεση Διπλωματικής Εργασίας

June 15, 2016

Στην καφετέρια του Πανεπιστημίου Νεάπολις εκτίθεται η Διπλωματική Εργασία των φετεινων αποφοίτων της Σχολής Αρχιτεκτονικής και Γεωπεριβαλλοντικών Επιστημών, Γιώργου Μπόζη-Τζετζη κα Βασίλη Καραμπάτσου, υπό την επίβλεψη του Επ.Καθηγητή Δημήτρη Αντωνίου, με θέμα « ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΣΤΟΝ ΚΟΛΠΟ ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ « Η Εκθεση περιλαμβάνει σχέδια και μακέττες, είναι ανοικτή για το κοινό, και θα λειτουργεί μέχρι την Παρασκευή 17 Ιουνίου 2016.