Παγκύπριο Συνέδριο REO & NPL Management

March 15, 2017

Ο κύριος Θωμάς Δημόπουλος, Ειδικό Διδακτικό Προσωπικό στο Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφου και ερευνητής στον τομέα της Εκτίμησης Ακινήτων, συμμετείχε στο Παγκύπριο Συνέδριο REO & NPL Management. Το Συνέδριο έλαβε χώρα την Τετάρτη 8 Μαρτίου 2017 στο Ξενοδοχείο Hilton και ο κύριος Δημόπουλος παρουσίασε την εισήγησή του με θέμα Cyprus Real Estate Market and Expectations. Το Συνέδριο προσέλκυσε επαγγελματίες στον Τομέα της Εκτίμησης Ακινήτων και ειδικούς στα θέματα Τραπεζιτικών καθώς συζητήθηκαν επουσιώδη θέματα που απασχολούν το μέλλον και τις προοπτικές στον σημαντικό τομέα του Real Estate.