Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος θα είναι παρόν στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Ελλάδα

April 5, 2022

Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος θα συμμετέχει στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Ελλάδα.

Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος σας προσκαλεί να μας επισκεφθείτε στην Έκθεση Κυπριακών Πανεπιστημίων στην Ελλάδα για να ενημερωθείτε για τα προγράμματα σπουδών που σας ενδιαφέρουν και τα πλεονεκτήματα που έχουν οι φοιτητές μας!

Πρόγραμμα Έκθεσης:

Σάββατο 9 Απριλίου 2022

Θεσσαλονίκη – Ξενοδοχείο ELECTRA PALACE, Πλατεία Αριστοτέλους 9, 54624, Θεσσαλονίκη

Κυριακή 10 Απριλίου 2022

Τρίκαλα – Πνευματικό Κέντρο “Αθανάσιος Τριγώνης” Δήμου Τρικκαίων, Γαριβάλδη 6-12, Τρίκαλα

Δευτέρα 11 Απριλίου 2022

Λάρισα – Ξενοδοχείο Divani Palace Larissa, Παπαναστασίου 19, 412 22 Λάρισα

Έμπειροι Σύμβουλοι Σπουδών του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος, σας περιμένουν στις εκπαιδευτικές εκδηλώσεις για να συζητήσετε μαζί τους σχετικά με:

• Τη διαδικασία εγγραφών και μετεγγραφών
  • Τα ευέλικτα εξ αποστάσεως Μεταπτυχιακά προγράμματα
  • Τα Διεθνώς αναγνωρισμένα Προπτυχιακά και Μεταπτυχιακά προγράμματα σπουδών
  • Το καταξιωμένο ακαδημαϊκό προσωπικό
  • Τις άρτιες εγκαταστάσεις και φοιτητικές εστίες
  • Τη φοιτητική ζωή στην Πάφο

Για δήλωση συμμετοχής επισκεφθείτε το σύνδεσμο.

Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε με το Τμήμα εγγραφών στο τηλέφωνο +35726843331 ή στο μαιλ [email protected]