ΠΙΣΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ

Τελετή Αποφοίτησης 2022

May 2, 2022

Με χαρά σας προσκαλούμε σε Τελετή Αποφοίτησης που θα διεξαχθεί στις 17 Ιουνίου 2022 στο ξενοδοχείο Coral Beach Hotel & Resort.

Οι φοιτητές μπορούν να δηλώσουν την πρόθεση τους να συμμετάσχουν στην Τελετή μέσω του συνδέσμου https://lms.nup.ac.cy/graduation/ μέχρι την 3η Μάϊου 2022.

Στην Τελετή θα μπορούν να συμμετάσχουν οι απόφοιτοι των ακαδημαϊκών χρονιών 2019-20, 2020-21 και του Χειμερινού Εξαμήνου 2021-22 (μέχρι τον Φεβρουάριο 2022).

Στην Τελετή θα μπορούν να συνοδεύσουν τους απόφοιτους μέχρι τρεις(3) καλεσμένοι.

Η ώρα διεξαγωγής της Τελετής θα ανακοινωθεί όταν ολοκληρωθεί η διαδικασία υποβολής αιτήσεων συμμετοχής

Περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με την ημέρα της Τελετής θα ανακοινωθούν σε μετέπειτα στάδιο.

*Σημειώνεται ότι, σε περίπτωση που οι συνθήκες το επιβάλουν ο πιο πάνω προγραμματισμός ενδέχεται να αλλάξει με απόφαση του Πανεπιστημίου.

** Η τελετή αποφοίτησης θα μεταδοθεί ζωντανά στο YouTube και το Facebook του Πανεπιστημίου.

LATEST NEWS

Στα πλαίσια συνεργασίας φοιτητών του Τμήματος Πληροφορικής και του Τμήματος Νομικής, το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος συμμετείχε στο Digital Democracy Hackathon. Το Digital Democracy Hackathon έχει...

May 5, 2022