Διάλεξη με θέμα “Δομικός Χάλυβας – Διαδικασία Παραγωγής – Τεχνικές Προδιαγραφές – Πρότυπα”

February 29, 2024

📌Το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφος διοργανώνει διάλεξη με θέμα “Δομικός Χάλυβας – Διαδικασία Παραγωγής – Τεχνικές Προδιαγραφές – Πρότυπα”, στα πλαίσια του μαθήματος BT102: Building Components.

📅Ημερομηνία: 01/03/2024
🕚 Ώρα: 12:00-13:30
📍Τοποθεσία: Εργαστήρια Μηχανικής, Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος

Ομιλητής της εκδήλωσης θα είναι ο κύριος Φράγκος Προκοπάς, Γενικός Διευθυντής της εταιρείας Domoplex LTD, με εξειδίκευση σε θέματα παραγωγής δομικών πλεγμάτων , πλεγμάτων μανδυών , επεξεργασίας και διαμόρφωσης δομικού χάλυβα. Ο Κύριος Προκοπάς είναι απόφοιτος του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών του Πανεπιστημίου Πατρών με πολυετή εμπεριά στη βιομηχανία μηχανικής των υλικών.