Mr Spyros Tinis meeting with the mayor of Paphos Mr Phaidona Phaidonos

March 30, 2015

Συνάντηση με τον Έντιμο Δήμαρχο Πάφου Κύριο Φαίδωνα Φαίδωνος, είχε σήμερα ο Διευθυντής Μάρκετινγκ και Επικοινωνίας του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφου, Κύριος Σπύρος Τινής.

Θέμα της συνάντησης ήταν η συνεργασία των δύο πλευρών σε θέματα εκδηλώσεων και εκπαίδευσης.

Ο Κύριος Φαίδωνος αφού άκουσε τις εισηγήσεις του Κύριου Τινή, οι οποίες επί το πλείστον αφορούσαν από κοινού εκδηλώσεις και συμμετοχή του Πανεπιστημίου στα κοινά δρώμενα της Πόλης, αποδέχτηκε την πρόταση και διαβεβαίωσε τον Κύριο Τινή, ότι θα προχωρήσει με την εν λόγω συνεργασία.

Θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον Κύριο Φαίδωνα Φαίδωνος, που παρόλο το πιεσμένο πρόγραμμα του, έκανε αποδεχτή την συνάντηση αυτή.

[ngg_images gallery_ids=”312″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails”]