Student of Architecture at Neapolis University in Cyprus Receives Commendation in Competition

January 19, 2015

Με ιδιαίτερη χαρά σας ανακοινώνουμε πως η Λία Βιλιώτη, τριτοετής φοιτήτρια του Τμήματος Αρχιτεκτονικής της Σχολής Αρχιτεκτονικής και Γεωπεριβαλλοντικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφου, απέσπασε έπαινο στο Διαγωνισμό Ιδεών Indoor/Outdoor LED Luminaire 2014, για το σχεδιασμό ενός πρωτότυπου φωτιστικού εσωτερικού χώρου. Ο διαγωνισμός απευθυνόταν σε φοιτητές και νέους αρχιτέκτονες που έχουν γεννηθεί μετά το 1985, σε μια ενιαία κατηγορία και  η Λία ήταν η νεότερη βραβευθείσα. Της ευχόμαστε ολόψυχα συγχαρητήρια και να συνεχίσει με επιτυχίες στη ζωή της αποτελώντας πάντα παράδειγμα προς μίμηση.