Επιτυχία των Αποφοίτων της Νομικής Σχολής στη Δοκιμασία Επάρκειας

June 28, 2017

Με ιδιαίτερη ικανοποίηση η Νομική Σχολή ανακοινώνει ότι οι απόφοιτοί της που είχαν ζητήσει την εγγραφή τους στα Μητρώα Ασκουμένων Δικηγόρων της Ελλάδος συμμετείχαν επιτυχώς στις πρόσφατες γραπτές εξετάσεις της Μόνιμης Επιτροπής Δοκιμασίας Επάρκειας των Δικηγορικών Συλλόγων.

Είναι αξιοσημείωτο ότι οι απόφοιτοι του Πανεπιστημίου Νεάπολις συγκαταλέγονται μεταξύ των λίγων υποψηφίων που παραπέμφθηκαν να εξεταστούν σε δύο μόνο από τα επτά προβλεπόμενα μαθήματα.

Η Νομική Σχολή συγχαίρει τους αποφοίτους της Ζωή Βαλάρη, Ροζαλία Ιωάννου, Γεώργιο Καραμέτο, Φανή-Σταμάτα Λαζαράκου, Αικατερίνη Σπανούδη και Ιωάννα Φωτίου και τους εύχεται καλή σταδιοδρομία!