Με μεγάλη επιτυχία διοργανώθηκε διάλεξη με θέμα Πάφος, Οικονομικό Περιβάλλον και Επιχείρηση

May 3, 2018

Διοργανώθηκε με μεγάλη επιτυχία στο  Πανεπιστήμιο Νεάπολις η διάλεξη με θέμα Πάφος, Οικονομικό Περιβάλλον και Επιχείρηση. Συνδιοργανωτές το  Πανεπιστήμιο Νεάπολις και  η Λέσχη LIONS Πάφου με ομιλητή τον Οικονομολόγο – Εγκεκριμένο Λογιστή Κυριάκο Δρουσιώτη, πρώην πρόεδρο του ΕΒΕ Πάφου και μέλος του Δ.Σ.  της Ελληνικής Τράπεζας.

Στην κατάμεστη αίθουσα του Πανεπιστημίου απεύθυνε χαιρετισμό ο κ. Κωνσταντίνος Αθανασόπουλος, πρόεδρος και καθηγητής της Σχολής Νομικών και Κοινωνικών Επιστημών του Πανεπιστημίου και ο πρόεδρος της Λέσχη LIONS Πάφου κ. Γιαννάκης Σαββίδης ο οποίος εξήρε και το έργο της Λέσχη LIONS.

Χορηγός της εκδήλωσης ήταν η ΑSTRO BANΚ.

Μετά το πέρας της διάλεξης ακολούθησε δεξίωση με την συνοδεία πιάνου από τον γνωστό μουσικοσυνθέτη κ. Άριστο Μοσχοβάκη.