ΠΙΣΩ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ
Το Τμήμα Ψυχολογίας του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφου πραγματοποιεί Παγκύπρια έρευνα μεταξύ 23 Ιουνίου μέχρι και τις 7 Ιουλίου 2021 με σκοπό τη διερεύνηση της έκτασης των γνώσεων του πληθυσμού της Κύπρου όσον αφορά τη νόσο COVID-19.

Παγκύπρια έρευνα της γνώσης όσον αφορά το COVID-19

June 23, 2021

Τα ερωτήματα της έρευνας θα εστιάσουν σε διάφορες θεωρίες που αφορούν την προέλευση και εξάπλωση του ιού, στις γενικές σας γνώσεις για τον ιό COVID-19, στην εμπιστοσύνη που επιδεικνύετε στην επιστήμη και στους επιστήμονες και στην επίδραση που έχουν όλα τα πιο πάνω στην ψυχολογία σας.

Η ανώνυμη, ουσιαστική και ωφέλιμη συμμετοχή σας θα αναλώσει περίπου 15 λεπτά από τον χρόνο σας. Σας ευχαριστούμε!

Για συμμετοχή πατήστε εδώ.

LATEST NEWS

Το Πανεπιστήμιο Νεάπολις Πάφος στο πλαίσιο της στρατηγικής σύμπραξής του με φορείς του δημοσίου και ιδιωτικού φορέα, υπέγραψε  Μνημόνιο Συνεργασίας με το γραφείο «ΚΟΥΛΟΥΝΤΗΣ Αρχιτέκτονες...

December 7, 2021