3o Landscape Workshop Άρδευσης Χώρων Πρασίνου στο Μεταπτυχιακό Αρχιτεκτονικής Τοπίου

January 16, 2018

Το Μεταπτυχιακό Πρόγραµµα Αρχιτεκτονικής Τοπίου του Πανεπιστημίου Νεάπολις Πάφου, διοργάνωσε στις  13-15 και θα διοργανώσει ξανά 20-21 Ιανουαρίου το 3ο Landscape Workshop – Άρδευσης Χώρων Πρασίνου  όπου συμμετείχαν ο καθ. Akov Zaken Zach, Shkelon Academic College, Tel Aviv, Israel ο Σταύρος Ιωαννίδης, Γεωπόνος – Αρχιτέκτονας Τοπίου του Δήμου Λεμεσού.

Το 3o Landscape Workshop συντονίζει η Αν. Καθηγήτρια Δρ. Τζούλια Τζώρτζη, Πρόεδρο Τμήματος Αρχιτεκτονικής και Γεωπεριβαλλοντικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Νεάπολις.